Školský internát

Školský internát pri Súkromnej SOŠ a Súkromnej hotelovej akadémii SD Jednota sa nachádza na konci Vinohradskej ulice v pokojnom nehlučnom prostredí s priamym napojením na hlavnú a rýchlostnú cestu, neďaleko autobusovej stanice, s bezproblémovým parkovaním s možnosťou uzatvoreného parkovacieho miesta.

Vstupnú časť areálu tvorí zeleň s parkom, s možnosťou využitia na voľnočasové aktivity, relaxáciu a oddych. Pre milovníkov pohybových aktivít sú k dispozícii plochy na loptové hry, tenis. V blízkosti školského internátu sa nachádza mestský park Pomle.

Školský internát je prístupný cez hlavný vchod budovy - recepciu s 24 hodinovou službou, s kapacitou ubytovania pre 56 žiakov. Izby sú na prvom a druhom poschodí päťposchodovej budovy. Popri ubytovaní a stravovaní zabezpečuje aj výchovnovzdelávacie činnosti a voľnočasové aktivity.

Ubytovanie máme rozdelené v rámci buniek, ktoré majú po dve izby (dvojlôžkovú a trojlôžkovú) so sociálnym zariadením pozostávajúceho zo sprchového kúta, umývadla a toalety. Každá izba je vybavená skriňou, komodou, nočnou lampou nad posteľou, malým koberčekom, poličkou na knihy, písacím stolom, stoličkou. WI-FI sieť je samozrejmosťou.

Na prvom poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť, ktorá je prispôsobená na oddych a relax s možnosťou sledovania televízie, čítania alebo hrania sa spoločenských hier. V spoločenskej miestnosti na druhom poschodí je k dispozícii pingpongový stôl, ktorý môžu  žiaci počas voľnočasových aktivít využívať. Z elektrických spotrebičov sú k dispozícii rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, fén na vlasy a chladnička.

Mesačný poplatok za ubytovanie je 40,00 Eur. Poplatok za celodennú stravu (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) je vo výške 4,85 Eur. Ubytovanie je možné iba v čase školského vyučovania od pondelka do piatka.

Snažíme sa robiť všetko pre to, aby sme boli internátom, v ktorom sa naši žiaci môžu slobodne realizovať, rozvíjať svoje nadanie, talent a schopnosti, venovať sa svojim koníčkom. Na čom nám v prvom rade záleží je spokojnosť nielen našich žiakov, ale aj rodičov, s ktorými sa snažíme aktívne spolupracovať.

V našich priestoroch radi privítame aj vysokoškolských študentov i žiakov z iných škôl, kapacitu ubytovania máme dostatočnú. Ak chcete získať bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.